Български пощи
FastPay
Списък на заличените лица
СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ЛОВЕЧ, община АПРИЛЦИ
населено място ГР.АПРИЛЦИ, кметство ..........., секция № 001
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
АНГЕЛ ЛАМБРОВ КЕРЕЗОВ
НАДЕЖДА САШЕВА ИВАНОВА
НИКОЛ НИКОЛОВА КИПРИЛОВА
НИКОЛАЙ ПЕНКОВ КЪНЧЕВ
ПЛАМЕН ХРИСТОВ ХРИСТОВ
СТЕФАН ДАНЧЕВ ДОНКОВ
СТОЯНКА ИЛЕВА БОМКЕ
ЦВЕТАН ЦОНКОВ ДЕЛИЙСКИ
ЯНА ЙОРДАНОВА ШРЬОДЕР






СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ЛОВЕЧ, община АПРИЛЦИ
населено място ГР.АПРИЛЦИ, кметство ..........., секция № 002
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАЛЕНТИН ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ
ГЕОРГИ ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ
ИВАН СЪБЕВ БОЕВСКИ
КРАСИМИР СТЕФАНОВ СТЕФАНОВ
МАРИЯ ИВАНОВА БОЕВСКА
МАРИЯ ИВАНОВА ИЛЕВА
МИРОСЛАВ ХРИСТОВ КУКЕНСКИ
НАДЕЖДА МИТЕВА ВЪЛКОВА
СНЕЖАНА ДИМЧЕВА КОКОШАРОВА
ТЕОДОР ПЕТРОВ ПЕТРОВ
ТИХОМИР СТАНИМИРОВ СТАМЕНОВ
ЦЕНКА НИКОЛАЕВА ПЕТРОВСКА






СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ЛОВЕЧ, община АПРИЛЦИ
населено място ГР.АПРИЛЦИ, кметство ..........., секция № 003
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ВАСИЛКА КОСТОВА ПЕТРУНОВА
ВЛАДИМИР БОРИСОВ ВЛАДИМИРОВ
ГАЛИН НУНЕВ МИЧЕВ
ЕЛЕОНОРА ВЛАДИМИРОВА ГРЕВЕРТ
ИВЕЛИНА СИМЕОНОВА ВЪЛКОВА
МИЛЕНА ДОБРЕВА ВЛАДИМИРОВА
НАНКО ПЕТКОВ НАНКОВ
СВЕТЛАНА ВЛАДИМИРОВА БОРИСОВА
СИЛВИЯ ГЕОРГИЕВА ШАМЕДАТУС
СТАНКА СЪБЧЕВА КАЙМАКЧИЕВА
ТОТКА ИВАНОВА ИВАНОВА
ХРИСТИНА ХРИСТОВА ТРИФОНОВА






СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ЛОВЕЧ, община АПРИЛЦИ
населено място ГР.АПРИЛЦИ, кметство ..........., секция № 004
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
БЛАГОЙ ЙОНКОВ БЛАГОЕВ
ЛЮБЕН ХРИСТОВ ЛАЗАРОВ
МАРИЯ НАНКОВА КОСТАДИНОВА
МАРИЯ СТАЙКОВА ИВАНОВА
МАРИЯНА НИКОЛАЕВА НИКОЛОВА
МАРИЯНА ПЕНКОВА ИТАЛИАНО
НАТАЛИЯ ПЕТКОВА СТЕФАНОВА
ПЕТЯ ЦОНКОВА КАСАКОВА
ПЕШКА ИЛИЕВА ПЕНКОВА
РАДА ГЕНКОВА КЪНЧЕВА
ТОДОРКА СТОЯНОВА АРЛОТО-ХОЛЦ
ХРИСТИНА ПЕТКОВА МАРИНОВА






СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ЛОВЕЧ, община АПРИЛЦИ
населено място С.СКАНДАЛОТО, кметство ..........., секция № 005
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ЙОРДАН АТАНАСОВ РОЙНЕВ






СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ЛОВЕЧ, община АПРИЛЦИ
населено място С.ВЕЛЧЕВО, кметство ..........., секция № 006
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ЙОРДАНКА ПЕТРОВА ПЕШЕВА
ПЛАМЕН ИВАНОВ ГЕНКОВ






СПИСЪК НА ЗАЛИЧЕНИТЕ ЛИЦА
от избирателните списъци в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ЛОВЕЧ, община АПРИЛЦИ
населено място С.ДРАШКОВА ПОЛЯНА, кметство ..........., секция № 007
адрес на избирателна секция ...................................................................

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Собствено, бащино и фамилно име
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ПЕТЪР ЕЛИСЕЕВ НАНКОВ
Потърсете в ел.страница
Анкета
Какво смятате за новата визия на сайта?
Туристически 3D портал
Да изчистим България ""ЗАЕДНО"